top of page

Про нас:

Lucky Travel L - багатопрофільна туристична агенція, яка пропонує повний і всілякий комплекс послуг з організації різних поїздок, надаючи широкий спектр послуг і високий сервіс бездоганної якості за найкращими цінами! У нас індивідуальний підхід до кожного туриста. Ми пропонуємо тури і путівки більш ніж в 48 країн світу, 365 днів у році. А з 2020 року повністю працюємо онлайн!

3AF37D2B-96E7-45E7-AB96-0CE75265FB6E.jpe

Lucky travel l

IMG_2914.jpeg

Наша
Команда

palm-and-flamingo-pack.png

Уже як 7 років за підбір Вам вдалого туру відповідають три найкращі менеджери агенції! Кількість позитивних відгуків від їх клієнтів не злічити, однак найцікавіші з них Ви можете прочитати трохи нижче)

Наші партнери:

Кращі тури по всьому світу та гарячі пропозиції з Дніпра
Туристична агенція Lucky Travel L м. Дніпро пропонує Вам відпочинок на будь-який смак і гаманець! Індивідуальний підхід до клієнта гарантований. Ми запропонуємо багатопрофільні напрямки, надамо інформаційно-консультативні послуги у візових питаннях, допоможемо з вибором і покупкою авіаквитків на чартерні і регулярні рейси, страхуванням.

Ви не встигли зробити біометричний закордонний паспорт? Звертайтеся до нас!

Турагенція Lucky Travel L м. Дніпро надає допомогу в оформленні, отриманні, заміні закордонного паспорту! 


За допомогою туристичної агенції Lucky Travel L м. Дніпро ви дізнаєтеся про світ більше. Ви поринете в атмосферу неймовірних фарб Середземного моря в Греції, побачите найкращі корали у світі, в Єгипті, відвідаєте древній Карфаген в Тунісі, відпочинете без турбот на харчування ALL Inclusive в Туреччині, відвідаєте екзотичні країни: Таїланд, ГОА, Шрі -Ланка. Якщо вам до душі екскурсійні тури в Європу, тоді вам теж до туристичної агенції Lucky Travel L м. Дніпро. Запропонуємо авіа та автобусні тури не тільки в Європу, але і в Східну частину світу!

Хочете відправитися на власному автомобілі? Без проблем!

Підкажемо як правильно організувати свій відпочинок.

А може Ви хочете відправитися у морський круїз? Туристична агенція Lucky Travel L м. Дніпро здійснить вашу мрію за допомогою морських круїзів на кращих лайнерах світу! Ви відвідаєте різні країни Європи, Америки, Азії. Ви будите здивовані розмірами лайнерів, харчування, сервісом, інфраструктурою на них. За кілька днів, перебуваючи в комфортних каютах, ви пропливете Середземне узбережжя, погуляєте по Ніцці, Портофіно, Сардинії, Монако, Генуї, Венеції або по Майамі.

Ви не знаєте як провести свій медовий місяць або весільну подорож? Тоді мерщій телефонуйте в турагенцію Lucky Travel L м. Дніпро! Ми відкриємо секрет кращих напрямків для медового місяця, розповімо про неймовірні готелі для весільної подорожі.

Турагенція Lucky Travel L м. Дніпро зорієнтує в кращих англомовних школах на Мальті, у Великобританії і ще безлічі країнах. Допоможе ваших дітям відправиться в кращі школи Європи, де вони зможуть отримати європейський рівень освіти. 


Туристична агенція Lucky Travel L м. Дніпро завжди відкрита для Вас!

Навіть онлайн!

Наш офіс: 
м. Дніпро вул. О.Гончара 7, оф.5

+ 380989751003 
+ 380993565602 
+ 380976273320 
Чекаємо ваших дзвінків! Приходьте :-)

 

Організація ділових поїздок 
Діловий туризм - це краща пропозиція для вашого бізнесу, знайти партнерів, укласти вигідні угоди з місцевими компаніями, домовитися на місцевих фабриках про виготовленні продукції та інші. Якщо ви плануєте розвивати свій бізнес, то Вам не обійтися без ділових поїздок. 
 
НАШІ ПОСЛУГИ: 
 

  • Бронювання готелів; 

  • Замовлення перекладача

  • Організація трансферу; 

  • Візова підтримка; 

  • Реєстрація на виставку; 

  • Організація екскурсій; 

  • Перевірка партнерів / постачальників; 

  • Доставка вантажу; 

  • Ресторанне обслуговування. 

Підберемо для Вас виставку в будь-якій країні і на будь-яку тематику, повністю організуємо Вашу поїздку і відвідування виставки. Допоможемо Вам організувати екскурсії, як для ознайомлення з країною, так і бізнес екскурсії на фабрики, заводи, моли.  Організуємо для Ваших партнерів незабутню подорож в Україну. Найкрасивіші місця і якісний сервіс. 
 

НАМ 5 РОКІВ (1)_edited_edited.png
bottom of page