Топ-6 найбільших водоспадів планети

Топ-6 найбільших водоспадів планети

🌊1. Вікторія (Африка) Відкритий Ливингстоном водоспад також називають Гримлячий Дим Африки через характерного звуку, який видає безперервна стіна падаючої води; до слова, найширша у світі. Вікторія знаходиться на території відразу двох національних парків, а в 1989 році був оголошений частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

🌊2. Анхель (Південна Америка) Найвищий водоспад планети, загальна висота якого сягає 979 метрів, а висота безперервного потоку води - понад 800 метрів. Водоспад був відкритий ще в початку двадцятого століття, але широку популярність здобув після польоту Джеймса Ейнджела, який в 1933 році шукав алмази в нетрях джунглів Венесуели, але зазнав аварії і понад десять днів разом з екіпажем повертався до цивілізації. На честь цієї пригоди водоспад і отримав свою назву, адже прізвище Ейнджела по-іспанськи вимовляється як «Анхель». 🌊3. Ніагарський водоспад (Північна Америка) Насправді Ніагарський водоспад - не один безперервний потік води, а цілий комплекс водоспадів, який розділяє території США і Канади. Під однією назвою тут зібралася справжня інтернаціональна команда: до його складу входить водоспад «Підкова» або Канадський водоспад, Американський водоспад і водоспад «Фата». Висота Ніагарського водоспаду становить трохи понад 50 метрів, а ширина кілька сотень метрів. Через цей водоспад також проходить п'ята частина всіх запасів прісної води США. 🌊4. Ігуасу (Південна Америка) Ще один комплекс водоспадів, на цей раз розташований на кордоні Аргентини і Бразилії і є частиною їх загального національного парку. Ігуасу досягає в ширину майже три кілометри і складається з двохсот сімдесяти маленьких водоспадів. 🌊5. Водоспад Гюдльфосс (Ісландія) Друга назва ісландського водоспаду - Золотий водоспад; на заході води Гюдльфосс і утворювана ним хмара водяного пилу фарбуються в золотистий колір. Водоспад являє собою 2-рівневий каскад висотою 21 та 11 метрів. 🌊6. Водоспад «Перлина» (Євразія) Перлина розташована на території Китаю і вважається одним з найпрекрасніших чудес природи. За легендами Перлина має цілющу силу. Спадаючі по колу потоки води утворюють пелену найдрібніших водяних бризок, які, в силу особливого геологічної будови місцевості, цілюще діють на організм при деяких захворюваннях шкіри та легенів. На поверхню тут виступає безліч солей і мінералів.


Читайте также:
Наши партнеры:
3543801_890x565
wallpaper-2930955
may16
imgpreview
Морские_круизы
3D-graphics_The_cruise_liner_014070_
IMG_0238
2da15af2-7faf-4da2-a977-4a40f43510f0
bodrum-1426x713
jumeirah-bodrum-palace-exterior10-hero
Lucky Travel L
dubai
419774-svetik
Costa-Del-Sol-1
EUROPEMEDITERRANEANSPAINCON_ESPCOSTADELSOLDES_000365BENALMADENA
Graybit-www.graybit.com-World-travel-blog-family-holiday-vacation-website-Destinations-for-a-Family-
236
hj
Fiesta-Americana-Grand-Coral-Beach-Cancun-Resort-and-Spa-Hotel-Exterior-1
unnamed
О нас

Туры с вылетом из Днепропетровска | Lucky Travel L | Дніпро́- многопрофильное турагентство, которое предлагает полный и всевозможный комплекс услуг по организации различных поездок, предоставляя широкий спектр сервисов, самого высокого качества по лучшим ценам!

Мы находимся: Дніпро, Соборний район, вул. О.Гончара, 7

© 2020 Lucky Travel  L