Рождество Закопане


Концерт DakhaBrakha у Закопане – чудовий подарунок на Різдво!

Не знаємо, як ви, а ми ретельно стежимо за анонсами виступів гурту DakhaBrakha і бігом купуємо квиточки. Хоча ні. Спочатку розповідаємо про їхні виступи вам, а потім ідемо за квитками. Так і цього разу – нам дуже кортить розказати вам, що відомий в усьому світі український гурт на Різдво виступатиме в Закопане! Тож як тут втриматись і прямо зараз не спланувати чудовий зимовий відпочинок?

Тим паче що Закопане з Lucky Travel L! це:Комфортний переліт на крилах авіакомпанії SkyUр у Попрад з Києва (четвер, неділя)Приємний бонус під час перельоту на рейсах авіакомпанії SkyUр:безкоштовне перевезення 1 місця багажу (до 23 кг)*Швидкий і зручний трансфер з Попрада в Закопане, який займе всього 1,5 годиниВеликий вибір гарантованих готелівІ ось чудовий різдвяний подарунок: якщо ви забронюєте відпочинок у одному з цих готелів, то на вас чекає святковий вечір та виступ гурту DakhaBrakha!

Grand Nosalowy Dwor Hotel 4*Rezydencja Nosalowy Dwor II 5*

Rezydencja Nosalowy Dwor 5*Nosalowy Park 5*

Деталі різдвяного туру:Можливі дати заїздів:Виліт з Києва з проживанням 7 ночей: 02.01.20, 04.01.20 та 05.01.20Виїзд автобусом зі Львова з проживанням 7 ночей: 03.01.20Вартість проживання в зазначених вище готелях в період з 02.01.20 по 12.01.20 включає:проживанняхарчуванняконцерт групи DakhaBrakha 01.20 зі смачною вечерею (алкоголь – за доплату)

Читайте также: