ОБУЧЕНИЕ В ЧЕХИИ !


Чому Чехія?

- Безкоштовна вища освіта чеською мовою

- Можливість працювати у прогресивних європейських країнах після здобуття освіти

- Університети, що входять у міжнародні рейтинги найкращих вишів світу

- Висока якість та доступність для українців

Як це працює?

Студент розпочинає навчання у першому семестрі ОНЛАЙН (вересень – грудень)

Другий СЕМЕСТР  – очно у Брно (січень – травень).

Після закінчення підготовчого курсу студент вступає до обраного університету у Чехії та навчається БЕЗКОШТОВНО чеською мовою.

Вартість програми:

2650 ЄВРО – курс чеської без підготовки до вступних іспитів

3400 ЄВРО – курс чеської з підготовкою до вступних іспитів

Реєстрація до 31.08.2020


Що входить у супровід до виїзду у Чехію?

  • Ми зареєструємо клієнта на курс, заповнимо реєстраційні форми;

  • Запропонуємо та допоможемо обрати житло на другий семестр у Брно;

  • Клієнт отримає повний список документів, необхідних для подачі на візу;

  • Ми допоможемо правильно заповнити візові анкети чеською мовою;

  • Зробимо завірення документів та переклади у ліцензованих перекладачів;

  • Зареєструємо на подачу документів у консульство та підготуємо до співбесіди.

  • Будемо на зв’язку протягом всього періоду підготовчого курсу і навіть після для вирішення організаційних питань.


ОПИС

Програма для тих, хто планує майбутнє, незважаючи на зовнішні обставини. Враховуючи ситуацію із карантином та можливим відтермінуванням початку навчального року 2020/2021, мипропонуємо нашим абітурієнтам програму комбінованого підготовчого курсу на базі університету Менделя або у освітньому центрі Euroeducation у м Брно. Особливістю цього курсу є те, що навчання у першому семестрі проходить онлайн, а у другому – у Чехії. До січня ви встигните отримати візу, приїхати до Чехії зі знанням мови на рівні А2 та продовжити навчання у групах для іноземців. Ви отримаєте візу на 8 місяців (з січня по серпень). При цьому ви продовжуватимете її у Чехії після вступу до університету. Після закінчення курсу на базі освітнього центру Euroeducation всі студенти проходять сертифікований іспит з чеської мови від Карлова університету (ССЕ UJOP) та отримують сертифікат державного зразка. Це входить у програму курсу.

ПРОГРАМА Місто: Брно, Чехія Мова: Чеська Вік: від 16 років Початок навчання: вересень Тривалість: 4 місяці – онлайн; 6 місяців – очне навчання Проживання: студентська резиденція Навчання: бакалаврська / магістерська програма Загальна кількість годин курсу –760 або 600 на вибір (з профільною підготовкою, або без).

З чого складається курс? - Курс чеської онлайн (вересень-грудень) – 240 академічних годин; - Очний курс на базі освітнього центру (січень-червень) – 360 академічних годин; - Блок профільної підготовки з предметів, необхідних для вступу до університету (січень-травень) – 160 академічних годин (3 предмети); - Допомога з підбором університету, подачею заяв на бакалавріат чи магістратуру; - Нострифікація диплома бакалавра або шкільного атестата + підготовка до здачі тестів (3-4 предмети); - Проведення тестування "Робота моєї мрії. Призначення"; - Відвідування спеціалізованих лекцій з профорієнтації (за спеціальностями); - Кураторська підтримка, включаючи екстрену допомогу; - Зустріч у Брно, трансфер, допомога у реєстрації в поліції для іноземців, вирішення побутових питань.


Навчання в 1-му семестрі проводиться онлайн: 4-5 занять щотижня з вересня по грудень. У міні-групах не більше 10 осіб. Заняття ведуть чехи − сертифіковані викладачі чеської мови для іноземців. Рівень знання мови після закінчення курсу - А2. Після приїзду у Чехію в січні студенти навчаються в аудиторіях освітнього центру або університету. Курс універсальний для будь-якого вишу, отже абітурієнти можуть вступати до будь-якого університету Чехії за обраною спеціальністю.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ Курси підготовки до навчання в університетах Чехії підбираються у залежності від спеціальності:  Гуманітарні (філософські студії, філологія, юриспруденція, журналістика, зв’язки з громадськістю тощо)  Економічні (менеджмент, маркетинг, міжнародний бізнес, туристичний бізнес, фінанси, адміністрування)  Медичні (лікарська справа, стоматологія, фармацевтика, біохімічні дослідження, ветеринарія тощо)  Технічні (інженерія, ІТ, машинобудування, архітектура, інформаційна безпека, ядерна фізика, нанотехнології тощо)  Творчі (дизайн, фотографія, живопис, графіка, акторська майстерність, вокал, хореографія, мультимедійна творчість, реставрація тощо). Багато абітурієнтів мають сумніви у виборі спеціальності. Сприймають дане питання як перепону під час вибору курсу та подальших дій щодо отримання європейського диплома. Насправді, підготовчий курс дасть можливість зважити всі «за» та «проти» і обрати спеціальність протягом року навчання. У цьому допоможуть профорієнтаційні тести, що входять у програму курсу.

РОЗТАШУВАННЯ Студенти проходитимуть очне навчання у аудиторіях освітнього центру Euroeducation або на базі державного університету Менделя у Брно. Брно знаходиться у самому центрі Європи – у 120 км від Відня, 130 км від Братислави та 200 км від Праги. Брно – друге за розміром місто після Праги, а також місце навчання 12 тисяч іноземних студентів. Тут знаходяться одні з найкращих вишів Чехії та Європи – Технічний університет та Університет Масарика. Місто, де змішалися модернізм і готика, старовинна історія та сучасна динамічність ділового життя. Тут розташувалися офіси міжнародних гігантів Lufthansa, IBM, Motorola, PricewaterhouseCoopers. Місто безпечне і затишне. Завдяки його компактності та розгалуженій транспортній системі, дуже легко діставатися до всіх атракцій та місця навчання.

ПРОЖИВАННЯ На другому семестрі студенти підготовчого курсу проживають у студентських резиденціях та гуртожитках. Є можливість вибору 1-, 2-, 3-місних кімнат зі зручностями у кімнаті, у блоці або на поверсі.Усі кімнати обладнані основним комплектом меблів (ліжко, шафа для одягу, стіл, стільці, тумби, освітлення). У багатьох резиденціях надається у користування постільна білизна, праска, прасувальна дошка, чайник. Користування пральнею за невелику плату – у кожному гуртожитку або резиденції є спеціально обладнані для цього приміщення. Рушники, посуд та невеликі побутові гаджети студенти привозять із собою або купують на місці.

ВАРТІСТЬ У вартість входить:  навчання відповідно до обраної програми;  навчальні матеріали та проміжні тестування;  користування особистим електронним кабінетом для учнів та батьків;  зустріч в аеропорту, трансфер до місця проживання;  допомога при нострифікації атестату (або диплому);  реєстрація у Міністерстві Закордонних справ Чехії після приїзду;  послуги куратора під час навчання (знайомство з побутом, адаптаційна програма);  допомога у виборі та бронювання місця у гуртожитку;  допомога у виборі університету та спеціальності;  допомога у подачі заяви до обраного університету;  підключення до чеського мобільного оператора.

Додатково оплачується:  приїзд до міста навчання;  проживання;  харчування;  медична страховка;  державні мита;  особисті витрати;  послуги супроводу – 350 євро.


600 академічних годин - 69000 крон ~ 2650 євро 760 академічних годин - 89000 крон ~ 3400 євро


Оплата за даною програмою відбувається в три етапи: • перший платіж 20 000 крон (+ депозит за бронювання житла 6000 крон) − вноситься після підписання договору; • другий платіж 15 000 крон – не пізніше 31.08.2020; • залишок по програмі – після отримання довгострокової візи.

Читайте также: