Каппадокия на Новый Год!

НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС "Каппадокія" NEW! Гарантовані авіатури:

Новорічний експрес «Каппадокія» 31.12-03.01- 495 EUR


РІЗДВЯНА КАППАДОКІЯ 03.01 - 07.01- 502 EUR


Неймовірна пригода в новорічний період, в самому серці Туреччини- Чарівна Каппадокія!


У вас буде унікальна можливість пожити в одному з кращих готелів міста Кайсері- RADISSONBLU KAYSERI 5 *, який розташований в центрі міста і провести ніч в автентичному готелі Kaya Goreme- який розташований в найпопулярнішому районі Каппадокії -Гёреме.


У готелі Radisson blu Kayseri 5 * - ви отримаєте неймовірний комфорт, гарне харчування і вільний доступ в СПА-центр, де зможете розслабитися після насиченого екскурсійного дня. І як приємний бонус в готелі є дивовижна тераса на верхньому поверсі звідки відкривається неймовірний панорамний вид на місто, особливо прекрасний у вечірніх вогнях, а в світлий час дня відкривається вид на гору Ерджієс).


В стоимость входит: Авиаперелет Pegasus Airlines (багаж 20кг включен) Трансфер по маршруту 2 ночи в отеле Кайсери + 1 ночь в Каппадокии Русскоговорящий гид Питание: BB+lunch Дополнительный завтрак в день заселения Сопровождение представителем компании по всему маршруту Экскурсии согласно программе Фото-тур "Дикие лошади"


Дополнительно оплачивается: Катание на подъемнике в Эрджиес Ski pass-10 евро-7 спусков Новогодний ужин в ресторане отеля RADISSON BLU 5* ~100 евро Входные билеты в музеи 30 евро (обязательно) Все ужины и напитки за дополнительную плату Полет на воздушном шаре 120 евро Все личные расходы Чаевые гиду и водителю


+380993565602 +380976273320 Вайбер , телеграмм , сотовая связь. Наш сайт luckytravell.com . .. . . . #египетизднепра #отдыхвегипте #египетизкиева #горящийтуртурция #горящийтур #отдыхвегипте #египетиззапорожья #горящийегипет #отелиегипта #путевкавегипет #взаимнаяподписка #взаимноподпишусь #взаимнолайк #взаимныелайки #подпишусьвзаимно #турвегипет #новыйгодвкарпатах #новыйгодвукраине #карпатынановыйгод #турнановыйгод #новыйгодтуры

Читайте также: