Английский для всей Семьи


🇬🇧 Сімейні курси англійської на літо 🇬🇧

Початок року - саме час подумати про плани на майбутнє, про нові перспективи і про відпочинок. Цього літа пропонуємо вам провести канікули разом з сім'єю, вивчаючи англійську в Великобританії. На сімейний курс англійської мови може записатися мінімум один батько і одна дитина, але можна вчитися і всією сім'єю. Дорослі і діти займаються в одному місці і в один час, але в різних групах. Це дозволяє оптимальним чином організувати навчання і максимум вільного часу проводити разом і з користю.

✅ Discovery Summer Collingham College, Лондон

Літня школа для батьків і дітей Discovery Collingham розташована в тихій і затишній частині лондонського району Kensington. Школа приймає дітей вже з 5 років. Сім'я може вибрати зручний час навчання - з 09.00 до 12:30 або з 13:30 до 17:00, а весь вільний час присвятити самостійного дослідження Лондона і його пам'яток. Вартість навчання - від 494 євро (14302 UAH) на тиждень.

✅ Frances King School of English, Лондон

Школа Frances King School of English розташована в центральній частині Лондона, в районі Кенсінгтон. Ця школа відмінно підійде для сімейного навчання і відпочинку в Лондоні. Програма з синхронізованим розкладом для дітей та батьків присвячена розвитку навичок розмовної мови за допомогою комунікативних вправ. Вартість навчання - від 418 євро (12102 UAH) на тиждень.

✅ Moreton Hall School, Північ Англії

Заняття в літньому центрі Moreton Hall проводяться на базі престижної школи-пансіону, оточеній великий парковою зоною, недалеко від Манчестера, Ліверпуля та Бірмінгема на півночі Англії. Шкільний кампус відмінно оснащений - в класах сучасне обладнання, спортивні майданчики підготовлені для занять різними видами спорту. Школа приймає на навчання англійській батьків з дітьми від трьох років. Вартість навчання - від 2667 євро (77210 UAH) в тиждень за одного з батьків і одну дитину.

Читайте также: